Havertz chce zakończyć sezon w Bayerze - Chelsea24News
Havertz chce zakończyć sezon w Bayerze
Havertz chce zakończyć sezon w Bayerze

Havertz chce zakończyć sezon w Bayerze

Saga transferowa z udziałem Kaia Havertza trwa już od dłuższego czasu, jednak nadal próżno szukać końca.

Największe zainteresowanie Niemcem wykazuje Chelsea i to właśnie tam może powędrować pomocnik Bayeru Leverkusen. Sam zawodnik chętnie zmieni klub, ponieważ czuje, że jego czas w obecnym zespole dobiegł już końca.

Havertz pragnie poszukać nowych wyzwań, a gra w Premier League byłaby dla niego wielkim doświadczeniem.

Reprezentant Niemiec jest otwarty na transfer do Chelsea, teraz klub ze Stamford Bridge musi porozumieć się z pracodawcą piłkarza w celu odnalezienia wyceny, która zadowoli obie strony.

Bayer wycenia swojego piłkarza na 92 miliony funtów i prawdopodobnie tyle będą oczekiwać za niego, dodatkowo chcą, aby pozostał on w klubie do końca sezonu, bowiem Bayer gra jeszcze w Lidze Europy. Sam zawodnik także chce pozostać w klubie do końca tych rozgrywek.

The Blues starają się wynegocjować niższą kwotę – oferują 73 miliony funtów, dodatkowo chcą jak najszybciej zawrzeć umowę. Havertz także chciałby, aby już niebawem doszło do finalizacji transferu, tak aby mógł skupić się na grze w turnieju.

Chelsea jest skłonna zapłacić więcej niż oferowane 73 miliony funtów, jednak pozostałe pieniądze miałyby zostać zaoferowane w formie bonusów.

Źródło: Sky Germany

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW