Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Chelsea zapewniła sobie grę w Lidze Mistrzów. Czas na pomeczowe wypowiedzi Franka Lamparda.

Timo Werner na trybunach

– Mam nadzieję, że zobaczył zespół, który ma w sobie charakter. Moment w którym Mason strzelił gola był niesamowity. Musimy się jeszcze mocno poprawić, jednak mamy utalentowany zespół, mam nadzieję, że spodobało mu się to co zobaczył.

Mason Mount

– Zdecydowanie może być jeszcze lepszy, jest nadal bardzo młody. Bramka z rzutu wolnego była niesamowita, widać było znakomitą technikę strzału.

Caballero w pierwszym składzie

– Czułem, że przyda nam się pewność siebie Caballero, którą dał nam podczas meczu z United. Jesteśmy drużyną, gdy nie uzyskujemy czystego konta, to nie jest jedynie problem bramkarza.

Liga Mistrzów

– Jestem zachwycony, nie chcę jednak wychwalać samego siebie. Jestem dumny z tego co osiągnęliśmy, chcemy jednak w przyszłości walczyć o trofea, a jeżeli nie będziemy konsekwentni, to nie mamy na to szans.

Transfery

– To nie rozmowa na teraz, nie chcę mówić o tym zbyt mocno. Na pewno chcemy się poprawiać, jednak to rozmowa na późniejszy czas, po meczu z Arsenalem.

Pierwszy sezon ligowy

– Nauczyłem się wielu rzeczy, najważniejszy jest jednak sukces Chelsea. Na pewno możemy być zadowoleni z tego, co dzisiaj osiągnęliśmy, jednak przed nami ważne spotkanie w następnym tygodniu.

Azpilicueta

– Prowadzenie piłkarza z którym wcześniej grałeś może być trudne, jednak kiedy tym piłkarzem jest Azpi, to jest to szalenie proste. Jego występy były niesamowite, jest niezwykle profesjonalny, ma wysokie standardy. Kiedy masz takiego piłkarza jak on, wszystko jest łatwiejsze.

Pedro

– Pedro zagrał ostatni mecz w barwach Chelsea. Dał nam bardzo dużo przez te wszystkie lata.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW