Kovacić: Timo Werner to świetny piłkarz - Chelsea24News
Kovacić: Timo Werner to świetny piłkarz
Kovacić: Timo Werner to świetny piłkarz

Kovacić: Timo Werner to świetny piłkarz

Ostatnio Mateo Kovacić wystąpił w polskim programie a dokładnie w Jej wysokość Premier League. Rozmawiali tam na różne tematy a to niektóre z nich: 

Czy jesteś zadowolony z wyników które osiągnąłeś w tym sezonie?
– Tak, jestem zadowolony. Sądzę, że rozegrałem niezły sezon, choć zdarzały mi się i wzloty i upadki. Moje zadanie na kolejny sezon jest takie, aby tych słabszych momentów było jak najmniej a więcej tych lepszych. Zależy mi na moich dobrych występach, natomiast dobro Chelsea jest najważniejsze. 

Jak porównałbyś Zidane’a i Lamparda jako trenerów?
– Jak dla mnie są bardzo podobni. Obaj potrafią dotrzeć do swoich zawodników i mają z nimi świetne relacje. Dlatego też spodziewam się, że Frank osiągnie podobne sukcesy co Zizou w Madrycie. Frank zdobędzie mnóstwo trofeów, bo to w świecie piłki nożnej liczy się najbardziej.

Znanie dużo języków z pewnością ułatwia życie w szatni, ale czy również na boisku? W trakcie meczu używasz różnych języków czy raczej trzymasz się uniwersalnego języka futbolu?
Używam różnych języków. Na przykład z Jorginho rozmawiam po włosku. Za to z Alonso lub innymi Hiszpanami po hiszpańsku, a z Rudigerem i Pulisiciem po niemiecku. Z każdym próbuję rozmawiać w języku, który jest dla niego wygodny. Miałem to szczęście, że grałem w trzech krajach i dzięki temu nauczyłem się mówić w różnych językach. Jednak w szatni Chelsea rozmawiamy przeważnie po angielsku, dzięki czemu wszyscy się dobrze rozumiemy 

Chelsea sprowadziła nowych piłkarzy Hakima Ziyecha i Timo Wernera sądzisz, że na Stamford Bridge powstaje coś wielkiego, coś, co przyniesie sukcesy?
Mam taką nadzieję. Chelsea już ma solidny zespół, ale dzięki wzmocnieniom możemy stać się tylko lepsi. Timo Werner jest świetnym i szybkim piłkarzem, strzela mnóstwo goli, na pewno będzie ważnym ogniwem. Hakima znamy z Ajaxu, gdzie zagrał dwa wspaniałe sezony. Na pewno nam pomoże, bo jest naprawdę dobry. Dlatego jestem pewny, że w przyszłości będziemy osiągać sukcesy. 

Źródło: CANAL+SPORT

O autorze

Jakub Cach

Witam! Mam na imię Jakub i pochodzę z Rzeszowa. Mam 18 lat i prawie 2 metry (198cm) od zawsze mam niedowagę ale się tym zupełnie nie przejmuję. Od zawsze uważam że życie jest tylko po to aby prędzej czy później umrzeć dlatego trzeba żyć szybko i spontanicznie. Jeśli jest jakaś fajna dziewczyna z okolic Rzeszowa to zapraszam na priv ;). Kibicuje Chelsea od wtedy co dostałem ich monopoly (znaczy wcześniej znałem Chelsea i lubiłem ale wtedy ulubionym klubem przed Chelsea było właśnie Porto. Moim ulubionym piłkarzem w Chelsea jest Masonik Mount a w młodzieżowych zespołach Lewis Bate. Co do mnie to jeszcze bardzo uwielbiam koszule hawajskie i spaghetti które jest moim ulubionym daniem (no chyba że lasagne lub frytki z posypką) Moje największe marzenie to zostać dobrze zapamiętany przez ludzi i znajomych oraz oczywiście mieć dzieci które będą w przyszłości dobrymi ludźmi. Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała więc już ją pisze: zawsze do życia jestem nastawiony pozytywnie i nigdy w sumie nie byłem pesymistą ani nie zamierzam być. Pozdrawiam serdecznie Wasz Czacha.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW