Ben Chilwell podjął decyzję - chce odejść do Chelsea! - Chelsea24News
Ben Chilwell podjął decyzję – chce odejść do Chelsea!
Ben Chilwell podjął decyzję – chce odejść do Chelsea!

Ben Chilwell podjął decyzję – chce odejść do Chelsea!

Ben Chilwell może zostać bohaterem jednego z najdroższych letnich wzmocnień.

Obrońca Leicester jest łączony z kilkoma zespołami, między innymi z Chelsea, Manchesterem City oraz Manchesterem United. To jednak w drużynie Franka Lamparda zamierza kontynuować swoją karierę.

Anglik planuje odbyć rozmowę z zarządem Lisów. Poinformuje ich wówczas, że jego pragnieniem jest opuszczenie klubu na rzecz Chelsea.

Frank Lampard jest zwolennikiem talentu piłkarza i bardzo chętnie pozyska go do klubu, co całkowicie eliminowałoby problem lewej obrony. W tym sezonie Frank Lampard musiał korzystać z kilku graczy, próbując znaleźć najlepsze rozwiązanie na lewą stronę defensywy. Chilwell ma być odpowiedzią.

Ben Chilwell nie podjął tej decyzji ze względu na brak Ligi Mistrzów. Chodzi bowiem o projekt drużyny Franka Lamparda, Anglikowi podoba się pomysł angielskiego menedżera i widzi siebie w Chelsea w kolejnych latach.

Anglik zdaje sobie również sprawę, że grając dla Chelsea będzie mu wiele łatwiej o miejsce w pierwszym składzie reprezentacji.

Taka decyzja Chilwella to spory cios dla Brendana Rodgersa, jednak nie jest to całkowite zaskoczenie.

Leicester nie ma potrzeby sprzedawania piłkarzy, dlatego potencjalny transfer lewego obrońcy będzie bardzo drogi, mówi się nawet, że kwota transferu może być podobna do tej, którą zapłacił Manchester United rok temu, gdy pozyskiwali Harry’ego Maguire’a.

Źródło: Mirror

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW