Werner: Lampard był kluczowy - Chelsea24News
Werner: Lampard był kluczowy
Werner: Lampard był kluczowy

Werner: Lampard był kluczowy

Timo Werner udzielił pierwszego dłuższego wywiadu po dołączeniu do Chelsea.

Niemiec jest drugim letnim wzmocnieniem Chelsea, dołączył do Hakima Ziyecha, którego The Blues pozyskali na początku roku.

– Jestem szczęśliwy, że mogę tu być, cieszę się że rozpoczynam treningi.

– Lampard na stanowisku menedżera był kluczowym argumentem. Sporo rozmawialiśmy o systemie gry w jakim chce grać i gdzie mnie widzi, opowiadał mi o tym, jak ten system pasowałby do mnie. To naprawdę świetny gość, powiedział mi czego ode mnie oczekuje jako piłkarza, ale także chciał mi pomóc jak drugiemu człowiekowi. Teraz zna mnie nieco lepiej, mamy dobre relacje i jestem tu szczęśliwy.

– Kiedy trafiasz do takiego klubu jak Chelsea to jest niczym spełnienie marzeń, ponieważ trafiłem do bardzo wielkiego klubu.

– Mogę współpracować z ludźmi, którzy wygrali Ligę Mistrzów. Wiem, ze grali tutaj tacy zawodnicy jak Drogba, mój nowy menedżer Frank Lampard oraz Petr Cech, który pracuje teraz w zarządzie. Dam z siebie wszystko, aby być częścią nowej Chelsea, nie chcę być takim samym piłkarzem jak oni, chcę być sobą i tworzyć nową erę klubu, dam z siebie wszystko.

– Pierwszy dzień był szalony, ponieważ prawie każdy był dla mnie nowo poznaną osobą, nie chodzi nawet o piłkarzy. To jednak zaszczyt poznać wszystkich, którzy pracują z tym zespołem. Jestem szczęśliwy i podekscytowany, że mogłem ich wszystkich poznać.

– Premier League to liga, gdzie gra się bardzo szybko, a ja jestem bardzo szybkim piłkarzem, więc myślę, że będę perfekcyjnie tu pasował. To jednak nowa liga, nowy kraj, więc będę mógł wznieść swoją grę na jeszcze wyższy poziom, to jeden z powodów, dla którego wybrałem Premier League i Chelsea. Postaram się zdobyć tak dużo bramek jak tylko mogę, to na pewno był ważny powód dla którego Chelsea mnie pozyskała. Zdobywałem gole dla Lipska, może zdobędę kilka goli tutaj.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW