Bosnich: Nie sądzę, żeby Kepa wrócił do składu - Chelsea24News
Bosnich: Nie sądzę, żeby Kepa wrócił do składu
Bosnich: Nie sądzę, żeby Kepa wrócił do składu

Bosnich: Nie sądzę, żeby Kepa wrócił do składu

Były bramkarz Chelsea, Mark Bosnich uważa, że Hiszpan odejdzie z Chelsea. Według niego Lampard chce pozbyć się Kepy.

– Kiedy duży klub, walczący o najwyższe cele kupuje bramkarza to musi on być w walce o te cele kluczowym elementem. Nie miał dobrego sezonu, a jakiekolwiek utarczki z menedżerem sprawiają, że zaczynasz balansować na śliskim podłożu.

– Mogę w pełni zrozumieć, że Lampard chce podnieść poziom drużyny i powiedzieć „spójrz i posłuchaj, on nie jest dla mnie. Chcę kogoś innego”. Jeśli tak jest to klub ma twardy orzech do zgryzienia, ponieważ Kepa kosztował Chelsea dużo pieniędzy, a wątpię, żeby udało im się je odzyskać, co najwyżej ich część.

– Oczywiście sam bramkarz może wszystko skomplikować i stwierdzić, że nigdzie nie odchodzi, siadając na trybunach z gigantyczną pensją. Przed Chelsea jest trudna decyzja, ale to co widzieliśmy na przestrzeni całego sezonu, oraz fakt, iż Kepa został posadzony ostatnio na ławce pokazuje, że on i klub podążą innymi ścieżkami.

Źródło: Tribalfootball

O autorze

Avatar

Potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze...uważaj...uważaj...ważaj...k*rwa. Znowu coś po*ebałem w tłumaczeniu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW