Chilwell pozostaje priorytetem Chelsea - Chelsea24News
Chilwell pozostaje priorytetem Chelsea
Chilwell pozostaje priorytetem Chelsea

Chilwell pozostaje priorytetem Chelsea

Frank Lampard nie zmienia swojego zdania na temat pozycji lewego obrońcy. To Ben Chilwell jest numerem jeden dla menedżera Chelsea.

Leicester nie chce sprzedawać swojego piłkarza, jednak to nie zraża Franka Lamparda. Chelsea ma nadzieję, że sam Anglik poinformuje obecnego pracodawcę o tym, że chciałby zmienić klub i to sprawi, że Lisy będą chętniej rozmawiać o jego odejściu.

Stanowisko Leicester jest niezmienne – Chilwell nie jest na sprzedaż. Odrzucili nawet luźną propozycję The Blues, gdy ci chcieli płacić za Anglika w ratach.

Pozycja finansowa klubu Brendana Rodgersa jest bardzo stabilna, nawet w obliczu braku gry w Lidze Mistrzów, dlatego też nie zamierzają obniżać ceny za Chilwella.

Frank Lampard oczekuje, że do klubu przybędą priorytetowe cele transferowe, dlatego Chelsea nie kontaktowała się z alternatywami dla obrońcy reprezentacji Anglii. Na liście rezerwowej są między innymi Tagliafico, Telles oraz Cucurella.

Może się okazać, że gdy pozyskanie Chilwella będzie niemożliwe to Lampard nie pozyska żadnego lewego defensora i pozostanie z Emersonem oraz Marcosem Alonso. Obaj są bowiem gotowi na pozostanie w klubie, aby walczyć o miejsce w składzie.

Z drugiej jednak strony mogą oni odejść – Inter oraz Juventus są zainteresowani Emersonem, jednak Chelsea oczekuje przynajmniej 20 milionów funtów. Sam Brazylijczyk jest w stanie zostać i walczyć o miejsce w składzie, chyba że Frank Lampard poinformuje go, że nie ma dla niego miejsca.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW