Willian ma ofertę z Barcelony - Chelsea24News
Willian ma ofertę z Barcelony
Willian ma ofertę z Barcelony

Willian ma ofertę z Barcelony

Umowa Williana wygaśnie prawdopodobnie już po jutrzejszym spotkaniu z Arsenalem, wówczas Brazylijczyk będzie musiał podjąć decyzję w sprawie swojej przyszłości. 

Nie jest tajemnicą, że Chelsea chce zatrzymać swojego gracza, piłkarz w każdej chwili może więc przyjąć warunki dwuletniego kontraktu zaoferowanego przez obecnego pracodawcę. Skrzydłowy upiera się jednak na trzyletnią umowę.

Willian ma dwie propozycje z Premier League – walczą o niego bowiem Tottenham prowadzony przez Jose Mourinho oraz Arsenal dowodzony przez Mikela Artetę. Te opcje wydają się dla Brazylijczyka najbardziej prawdopodobne, ponieważ nie ukrywa on tego, że pragnie pozostać w Premier League, a najbardziej w Londynie.

Willian ma także propozycje spoza Premier League – pytała o niego Barcelona. Katalończycy już kilkukrotnie robili podchody pod zawodnika, a teraz wydaje się to łatwiejsze niż dotychczas, ponieważ piłkarzowi wygasa umowa.

Skrzydłowy może trafić również do MLS – Inter Miami, czyli klub prowadzony przez Davida Beckhama chętnie go pozyska.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW