Aubameyang mógł zimą trafić do Chelsea - Chelsea24News
Aubameyang mógł zimą trafić do Chelsea
Aubameyang mógł zimą trafić do Chelsea

Aubameyang mógł zimą trafić do Chelsea

Pierre-Emerick Aubameyang mógł zostać w styczniu zawodnikiem Chelsea – obie strony negocjowały wówczas transfer kapitana Arsenalu.

Chelsea bardzo poważnie rozpatrywała kandydaturę napastnika z Gabonu, nawiązano nawet bezpośredni kontakt i rozmawiano o zimowym transferze najlepszego strzelca Kanonierów.

Sprawa rozbiła się jednak przez pieniądze. Aubameyang zażyczył sobie bowiem pensji, która sprawiałaby, że zostałby najlepiej opłacanym zawodnikiem w historii klubu. Obecnie jest nim N’Golo Kante, pobierający 290 tysięcy funtów tygodniowo.

Lampard szukał napastnika i rozpatrywał Aubameyanga w roli odpowiedniego kandydata, jednak wymagania płacowe Gabończyka sprawiły, że transakcja nie była do zrealizowania.

Ostatecznie do Chelsea został pozyskany Timo Werner, dlatego też trudno spodziewać się, aby Chelsea wróciła do rozmów ze snajperem Kanonierów, który dzisiaj wystąpi przeciwko The Blues.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW