Grant: Roman wysłałby mnie na Syberię, gdybym mu to powiedział - Chelsea24News
Grant: Roman wysłałby mnie na Syberię, gdybym mu to powiedział
Grant: Roman wysłałby mnie na Syberię, gdybym mu to powiedział

Grant: Roman wysłałby mnie na Syberię, gdybym mu to powiedział

Avram Grant został zapytany o to, jak ocenia sezon w wykonaniu Chelsea pod przywództwem Franka Lamparda.

Grant przez moment był menedżerem The Blues, zdołał zająć wówczas drugie miejsce w lidze, dotarł również do finału Ligi Mistrzów, gdzie Chelsea pechowo przegrała przez poślizgnięcie się Johna Terry’ego.

– Myślę, że to był dobry sezon, zwłaszcza patrząc na to jak się zaczynało to wszystko. Chelsea nie mogła pozyskać nowych graczy, to wiele zmienia – twierdzi Grant.

– Gdybym jeszcze kilka lat temu powiedział Romanowi Abramowiczowi, że czwarte miejsce byłoby dobre dla Chelsea, to prawdopodobnie wysłałby mnie na Syberię. Wtedy jednak sytuacja była inna, dlatego teraz to czwarte miejsce to dobry wynik.

– Myślę, że Frank osiągnął sporo. To jego pierwszy sezon na takim poziomie, co prawda ma doświadczenie z gry w Premier League. Trudno jednak porównywać pracę zawodnika i menedżera. On doskonale wiedział kiedy dawać szansę młodym piłkarzom, a kiedy dać im odpocząć. Myślę, że położył dobre fundamenty pod przyszłe sukcesy klubu.

Źródło: Metro

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW