Mason Mount o swoim sezonie - Chelsea24News
Mason Mount o swoim sezonie
Mason Mount o swoim sezonie

Mason Mount o swoim sezonie

Mason Mount postanowił wypowiedzieć się na temat swojego pierwszego sezonu w Chelsea na zapleczu Premier League. 

– Ponieważ strzeliłem tylko 7 bramek daje sobie ocenę siedem na dziesięć możliwych punktów. Jestem wielkim samokrytykiem ponieważ wiem, że mógłbym być lepszy i się poprawić.

– Poszło mi w miarę dobrze. Zawsze przed rozpoczęciem sezonu rozmawiam z tatą i ustalamy różne cele na ten sezon. Jednym z nich było strzelenie dziesięciu bramek. Tata jest dla mnie bardzo surowy i jest moim największym krytykiem, więc dziesięć bramek to zawsze będzie moim celem. Tata powtarzał mi to zawsze, że jeśli trafię przynajmniej dziesięć bramek jako pomocnik to będę miał dobry sezon.

– Rozmawiałem z Frankiem i czegoś się nauczyłem. Na tym polega rozwój. Będę się uczyć na każdej możliwej przeszkodzie. Oczywiście podjął właściwą decyzje i zmienił kilka pozycji. Konkurencja jest ogromna a zwłaszcza na treningu. W Chelsea duży nacisk kładzie się na szkolenie. Jeśli trenujesz dobrze to zaczniesz mecz w pierwszym składzie.

– Nie mogę doczekać się spotkania z Davidem Luizem. On zawsze miał świetny kontakt z akademią. Czasami przychodził i patrzył jak gramy dzięki temu również mając 13 lat zrobiłem sobie z nim zdjęcie. Od czasu do czasu coś tam popiszemy. Ostatnio kiedy z nim pisałem to chyba po wygranej kiedy strzeliłem bramkę. Napisał do mnie wtedy, że wykonałem dobrą robotę i obym się nie zatrzymywał.

Źródło: Guardian.com

O autorze

Jakub Cach

Witam! Mam na imię Jakub i pochodzę z Rzeszowa. Mam 18 lat i prawie 2 metry (198cm) od zawsze mam niedowagę ale się tym zupełnie nie przejmuję. Od zawsze uważam że życie jest tylko po to aby prędzej czy później umrzeć dlatego trzeba żyć szybko i spontanicznie. Jeśli jest jakaś fajna dziewczyna z okolic Rzeszowa to zapraszam na priv ;). Kibicuje Chelsea od wtedy co dostałem ich monopoly (znaczy wcześniej znałem Chelsea i lubiłem ale wtedy ulubionym klubem przed Chelsea było właśnie Porto. Moim ulubionym piłkarzem w Chelsea jest Masonik Mount a w młodzieżowych zespołach Lewis Bate. Co do mnie to jeszcze bardzo uwielbiam koszule hawajskie i spaghetti które jest moim ulubionym daniem (no chyba że lasagne lub frytki z posypką) Moje największe marzenie to zostać dobrze zapamiętany przez ludzi i znajomych oraz oczywiście mieć dzieci które będą w przyszłości dobrymi ludźmi. Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała więc już ją pisze: zawsze do życia jestem nastawiony pozytywnie i nigdy w sumie nie byłem pesymistą ani nie zamierzam być. Pozdrawiam serdecznie Wasz Czacha.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW