Chelsea klubem, który jest najbardziej zainteresowany Cucurellą - Chelsea24News
Chelsea klubem, który jest najbardziej zainteresowany Cucurellą
Chelsea klubem, który jest najbardziej zainteresowany Cucurellą

Chelsea klubem, który jest najbardziej zainteresowany Cucurellą

Zarząd Chelsea z Frankiem Lampardem stworzyli listę lewych obrońców, o których zakontraktowanie będą zabiegali w tym sezonie. Na szczycie tej listy jest Ben Chilwell, jednak olbrzymia wycena Leicester City odstrasza nasz klub.

Z tego powodu coraz bardziej prawdopodobny staje się transfer Marca Cucurelli na Stamford Bridge. Wszechstronność hiszpańskiego piłkarza jest bardzo ceniona przez The Blues. 22-letni zawodnik może grać zarówno jako lewy obrońca, lewy wahadłowy jak i lewy pomocnik.

Jak dotąd Chelsea nie złożyła oficjalnej oferty za Cucurellę, jednak Getafe przewiduje, że niebawem się to stanie. Zabiegaliśmy już w marcu o zakontraktowanie wychowanka Barcelony i mimo niepowodzenia, dalej znajduje się on na liście życzeń naszego klubu.

Marc rozegrał w tym sezonie aż 45 meczów, gdzie zdobył jedną bramkę oraz zanotował sześć asyst. Jest jednym z odkryć tego sezonu La Liga.

Nie ma więc nic dziwnego w tym, że wiele klubów jest zainteresowanych jego osobą. Według hiszpańskich mediów, zespoły z Premier League, Serie A i La Liga monitorują sytuację Cucurelii. Faworytem jednak ma być Chelsea.

Źródło: Mundo Deportivo

 

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW