Denis Zakaria celem transferowym Chelsea! - Chelsea24News
Denis Zakaria celem transferowym Chelsea!
Denis Zakaria celem transferowym Chelsea!

Denis Zakaria celem transferowym Chelsea!

Środek pomocy według Franka Lamparda wymaga wzmocnień. Wiele mówi się o Havertzie, który z całą pewnością pomógłby w kreowaniu sytuacji bramkowych, jednak pozycja defensywnego pomocnika również nie została zapomniana przez szkoleniowca The Blues.

Chelsea traci wiele bramek nie tylko przez złą dyspozycję formacji defensywnej, ale również przez słabą asekurację z strony drugiej linii. Jorginho nie wpisuje się w typ zawodnika, którego Frank chce w swoim zespole, Kante jest targany wieloma kontuzjami, a Gilmour nie ma wystarczającego doświadczenia.

Z tych powodów bardzo prawdopodobne jest, że Chelsea zakupi defensywnego pomocnika w tym oknie transferowym. Według niemieckich dziennikarzy, zawodnik Borussii Mönchengladbach, Denis Zakaria znajduje się na liście życzeń klubu z Stamford Bridge.

Zakaria mógłby zagwarantować Chelsea wzrost, który z całą pewnością pomógłby zespołowi, który traci wiele bramek z stałych fragmentów gry. 23-letni zawodnik jest uniwersalny, może występować zarówno w drugiej linii jako szóstka i ósemka, ale również jako stoper w formacji defensywnej.

Christian Falk, niemiecki dziennikarz w podcaście Byline został zapytany o właśnie te plotki, jakoby Chelsea była zainteresowana Zakarią:

– To prawda, The Blues obserwują sytuację Denisa. Nie są oni jednak jedyni.

– Zakaria jest na krótkiej liście życzeń Chelsea, ponieważ jest bardzo dobrym zawodnikiem. Manchester City i Manchester United jednak również zamierzają powalczyć o reprezentanta Szwajcarii.

Christian dodał, że Borussia Mönchengladbach wyceniła swojego zawodnika na 50 milionów funtów. Taka cena skłoni „Źrebaków” do sprzedaży Zakarii.

Źródło: BILD

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW