Dwóch stoperów na liście życzeń Franka Lamparda - Chelsea24News
Dwóch stoperów na liście życzeń Franka Lamparda
Dwóch stoperów na liście życzeń Franka Lamparda

Dwóch stoperów na liście życzeń Franka Lamparda

Ubiegły sezon dobitnie pokazał, że defensywa Chelsea wymaga wzmocnień. Szkoleniowiec The Blues o tym wie, dlatego przekazał zarządowi zespołu z Stamford Bridge dwa nazwiska, które najchętniej by ujrzał w naszym klubie.

Wybrańcami Franka Lamparda mają być Declan Rice i Jose Gimenez. Chelsea zamierza sprzedać jednego z obecnych stoperów, by móc zawalczyć o zakontraktowanie jednego z tej dwójki.

Wygląda na to, że The Blues pożegnają się z Andreasem Christensenem, bądź Kurtem Zoumą. To właśnie ci piłkarze są najbliżej opuszczenia Stamford Bridge.

Lampard miał usłyszeć od zarządu Chelsea, że nie ma mowy o transferze nowego stopera, dopóki nie zostanie sprzedany przynajmniej jeden z obecnych obrońców.

Jedną z opcji był Nathan Ake, środkowy obrońca Bournemouth, jednak Frank zrezygnował z Holendra. Nie aktywowaliśmy klauzuli, a sam zawodnik trafi najprawdopodobniej do Manchesteru City.

Declan Rice, czyli jeden z stoperów, którzy są na liście życzeń naszego trenera, został wyceniony przez West Ham United na 65 milionów funtów.

Podobnie sytuacja wygląda na lewej flance. Klub zamierza powalczyć o kolejny cel transferowy Lamparda, czyli Bena Chilwella, jednak tylko pod warunkiem, że Marcos Alonso, bądź Emerson Palmieri opuszczą Stamford Bridge.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW