Lampard: Chelsea zasługuje na dłuższy czas urlopu - Chelsea24News
Lampard: Chelsea zasługuje na dłuższy czas urlopu
Lampard: Chelsea zasługuje na dłuższy czas urlopu

Lampard: Chelsea zasługuje na dłuższy czas urlopu

 Chelsea gra jeszcze rewanżowe spotkanie na Allianz Arena z Bayernem 7 sierpnia. Dlatego również według Franka Lamparda Premier League powinna wystartować później.

– Nawet w najgorszym wypadku jak nie wygramy z Bayernem to będzie to za wcześnie dla mnie jak i również dla piłkarzy, żeby grać ponownie 12 września.

– Gracze potrzebują dłuższej przerwy. Piłkarze są przemęczeni sezonem. Idealny przykład tego jest nasz ostatni mecz w którym Pulisic oraz Azpilicueta nabawili się urazu ścięgien podkolanowych. Dlatego również mam nadzieję, że Premier League się temu przyjrzy i miejmy nadzieję, że zapewni nam uczciwy start w następnym sezonie.

– Mam świetne relacje z Willianem. W tym sezonie był dla mnie genialny ze swoim wkładem w grę i etyką gry. Nie znam dokładnej decyzji Williana ale to jego wybór i będę go szanować. Jeśli zdecydował się odejść to i tak był świetnym zawodnikiem Chelsea.

Źródło: Guardian

O autorze

Jakub Cach

Witam! Mam na imię Jakub i pochodzę z Rzeszowa. Mam 18 lat i prawie 2 metry (198cm) od zawsze mam niedowagę ale się tym zupełnie nie przejmuję. Od zawsze uważam że życie jest tylko po to aby prędzej czy później umrzeć dlatego trzeba żyć szybko i spontanicznie. Jeśli jest jakaś fajna dziewczyna z okolic Rzeszowa to zapraszam na priv ;). Kibicuje Chelsea od wtedy co dostałem ich monopoly (znaczy wcześniej znałem Chelsea i lubiłem ale wtedy ulubionym klubem przed Chelsea było właśnie Porto. Moim ulubionym piłkarzem w Chelsea jest Masonik Mount a w młodzieżowych zespołach Lewis Bate. Co do mnie to jeszcze bardzo uwielbiam koszule hawajskie i spaghetti które jest moim ulubionym daniem (no chyba że lasagne lub frytki z posypką) Moje największe marzenie to zostać dobrze zapamiętany przez ludzi i znajomych oraz oczywiście mieć dzieci które będą w przyszłości dobrymi ludźmi. Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała więc już ją pisze: zawsze do życia jestem nastawiony pozytywnie i nigdy w sumie nie byłem pesymistą ani nie zamierzam być. Pozdrawiam serdecznie Wasz Czacha.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW