Johnson: Chelsea utknęła z Kepą - Chelsea24News
Johnson: Chelsea utknęła z Kepą
Johnson: Chelsea utknęła z Kepą

Johnson: Chelsea utknęła z Kepą

Glen Johnson, były zawodnik Liverpoolu, czy Chelsea udzielił wywiadu w którym wypowiedział się o obecnej sytuacji The Blues na pozycji bramkarza.

– Nie wiem czy Chelsea kupi nowego bramkarza. Oczywiście Oblak byłby bardzo dobrą opcją, ale ile on będzie kosztował? Myślę, że The Blues nie może sobie pozwolić na taki wydatek. Wyobraź sobie pójście do zarządu z prośbą o zakupienie kolejnego drogiego bramkarza, podczas gdy 2 lata temu wydało się 70 milionów funtów na wzmocnienie tej pozycji.

– Nie sądzę jednak, by pozostali przy Kepie. Uważam, że kogoś zakupią, jednak to nie będzie jedno z wielkich nazwisk. Nie pozbędziesz się Kepy ze względu na jego wielką pensję.

– Chelsea utknęła z Kepą. Nikt go nie kupi nawet za 50 milionów, a za nowego topowego bramkarza będziesz musiał również wiele zapłacić.

– Myślę, że znajdą jakiegoś golkipera po taniej cenie, który będzie rywalizował z Kepą. Być może to będzie impulsem dla Kepy i pomoże to wydobyć z Hiszpana to co najlepsze, albo po prostu nowy bramkarz posadzi go na ławce.

Źródło: Football London

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW