Jorginho kluczem do pozyskania Rice'a? - Chelsea24News
Jorginho kluczem do pozyskania Rice’a?
Jorginho kluczem do pozyskania Rice’a?

Jorginho kluczem do pozyskania Rice’a?

Nie jest tajemnicą, że Frank Lampard myśli o tym, aby pozyskać Declana Rice’a, który występował niegdyś w zespołach młodzieżowych The Blues.

West Ham nie zamierza jednak pozbywać się swojej gwiazdy, dlatego cena za Anglika będzie bardzo wysoka, jeżeli Młoty miałyby ostatecznie zdecydować się na jego sprzedaż. Mówi się nawet o 65 milionach funtów.

Jest bardzo mało prawdopodobne, aby Rice chciał wymuszać transfer na West Hamie, wobec czego jeżeli Chelsea będzie chciała pozyskać piłkarza, będzie musiała zapłacić oczekiwaną przez West Ham kwotę.

Chelsea będzie musiała jakoś zdobyć te środki, a przynajmniej ich cześć. Tutaj z pomocą może przyjść Jorginho, który może opuścić klub za odpowiednią kwotę. The Blues nie będą zatrzymywać Brazylijczyka, jeżeli przybędzie odpowiednia propozycja.

O zawodnika może zapytać Juventus, ponieważ Maurizio Sarri jest fanem talentu rozgrywającego, a w pierwszym sezonie pracy Włocha, Stara Dama miała ogromne problemy z linią pomocy.

Gdyby okazało się, że Jorginho odejdzie, wówczas The Blues mogą spróbować pozyskać Rice’a, który mógłby występować zarówno w linii pomocy jak i w obronie.

Agent Jorginho zapytany o zainteresowanie Juventusu odpowiedział:

– Sarri nigdy nie zwrócił się do Jorginho, aby namawiać go do dołączenia do Juventusu, wiem że w prasie istnieje taki temat, jednak nie mamy kontaktu z działaczami Juventusu czy Sarrim. Gdyby Starej Damie udało się znaleźć porozumienie to wtedy będziemy mogli z nimi rozmawiać. Byłbym kłamcą, gdybym zaprzeczył, że Sarri i Jorginho mają dobre relacje, pragnę jednak przypomnieć, że mój klient ma jeszcze trzyletnią umowę z Chelsea.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW