Chelsea wydała wytyczne w sprawie wakacji piłkarzy - Chelsea24News
Chelsea wydała wytyczne w sprawie wakacji piłkarzy
Chelsea wydała wytyczne w sprawie wakacji piłkarzy

Chelsea wydała wytyczne w sprawie wakacji piłkarzy

Każdy zawodnik Chelsea został poinformowany przez klub o sposobie spędzania wakacji między sezonami.

Tegoroczna przerwa nie będzie długa, jednak piłkarze będą mogli udać się na urlopy. Co nie znaczy, że będą mieć dowolność w wyborze miejsca, do którego udadzą się aby wypocząć przed kolejnym sezonem.

Chelsea z miejsca wykluczyła kraje, które znajdują się na brytyjskiej liście miejsc, z których powrót oznacza kwarantannę. To oznacza, że zakazana będzie Ibiza, Marbella czy Portugalia, co było popularnym kierunkiem dla graczy – zwłaszcza Hiszpanów.

Niektóre z klubów Premier League pozwoliły swoim piłkarzom udać się na Półwysep Iberyjski – Dele Alli oraz Jack Grealish spędzają tam wakacje. Gracze Chelsea nie będą mogli tego zrobić.

Urlop dla piłkarzy rozpocznie się już w najbliższych dniach, jeżeli The Blues nie zdołają odrobić straty z pierwszego meczu z Bayernem.

Kepa, Alonso oraz Azpilicueta nie będą mogli wrócić do rodzinnej Hiszpanii, będą musieli spędzać wakacje w innym miejscu. Podobnie sprawa ma się w przypadku Batshuayiego, Caballero oraz Pulisica.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW