Czterech kandydatów na pozycję stopera - Chelsea24News
Czterech kandydatów na pozycję stopera
Czterech kandydatów na pozycję stopera

Czterech kandydatów na pozycję stopera

Gdyby Fikayo Tomori odszedł na wypożyczenie, Chelsea mogłaby pozyskać stopera, który wzmocniłby formację defensywą klubu. 

Jednym z czołowych kandydatów do wzmocnienia klubu jest Jose Gimenez, jednakże jego transfer z Atletico byłoby wielce kosztowny, jako że klub z Madrytu nie zamierza się go pozbywać, a jego klauzula wykupu wynosi ponad 100 milionów funtów.

Priorytetem jest naturalnie wychowanek klubu, Declan Rice. Będzie on jednocześnie najdroższą z opcji, więc niewykluczone, że Chelsea zdecyduje się na tańsze alternatywy.

Gdyby nie udało się pozyskać zawodnika West Hamu, Chelsea przyjrzy się kandydaturom dwóch Anglików – grającemu w Brighton Lewisowi Dunkowi oraz stoperowi Burnley, Jamesowi Tarkowskiemu.

Obaj panowie odznaczają się dobrymi warunkami fizycznymi, umiejętnościami grania piłką oraz głową.

Frank Lampard chce poprawić grę defensywą klubu, zwłaszcza przy stałych fragmentach, a każdy z tej czwórki wprowadziłby do gry defensywnej Chelsea sporo spokoju, a Dunk oraz Tarkowski dodaliby jeszcze doświadczenie, które przydaje się przy bronieniu stałych fragmentów.

Źródło: The Athletic

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW