Rennes rozmawia o wypożyczeniu Tomoriego - Chelsea24News
Rennes rozmawia o wypożyczeniu Tomoriego
Rennes rozmawia o wypożyczeniu Tomoriego

Rennes rozmawia o wypożyczeniu Tomoriego

Ten sezon dla Fikayo Tomoriego miał bardzo słodko-kwaśny smak.

Początek rozgrywek było dla wychowanka The Blues prawdziwym rajem, zawodnik regularnie otrzymywał szanse na grę i sprawił, że fani Chelsea widzieli w nim kogoś, kto mógłby w przyszłości stanowić o sile klubu.

Wraz z kolejnymi miesiącami tracił on jednak w hierarchii stoperów, a pod koniec sezonu stał się dopiero czwartym środkowym obrońcą w klubie.

Nie jest tajemnicą, że Tomori miał udać się na wypożyczenie przed sezonem, jednak odejście Davida Luiza sprawiło, że został on w Chelsea. Teraz jednak może powędrować na wypożyczenie, aby regularnie ogrywać się poza klubem.

Zainteresowanie Anglikiem wykazuje kilka klubów, a on sam chętnie przeniósłby się na rok do innego zespołu, aby móc grać tydzień w tydzień. Rozmowy z Chelsea prowadzi obecnie francuskie Rennes, co byłoby dla Tomoriego olbrzymią szansą, aby ponownie zagrać w Lidze Mistrzów. Klub z Francji skończył sezon na trzeciej lokacie, co oznacza że wezmą udział w eliminacjach do Champions League.

Źródło: The Athletic

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW