Rudiger: Nie mamy nic do stracenia - Chelsea24News
Rudiger: Nie mamy nic do stracenia
Rudiger: Nie mamy nic do stracenia

Rudiger: Nie mamy nic do stracenia

Rudiger uczestniczył w przedmeczowej konferencji prasowej. Oto jego wypowiedzi.

FA Cup

– To inne rozgrywki niż Liga Mistrzów. Jesteśmy rozczarowani, a teraz musimy odrabiać wynik, jednak trzeba pamiętać, że nie mamy nic do stracenia. Może być tylko lepiej, chcemy zagrać o swój honor i dać z siebie wszystko.

Dlaczego Chelsea traci tak dużo bramek?

– To normalne, że ludzie nas krytykują, ponieważ tracimy zbyt wiele bramek. Po zakończeniu sezonu będziemy musieli to przeanalizować i poprawić.

Willian

– To dorosły człowiek i sam podejmie decyzję. Nie znam sytuacji. Jeżeli od nas odejdzie to będzie spora strata, widać było szczególnie po restarcie jak ważnym piłkarzem był dla nas.

– To zawodnik, który nie jest zbyt wokalny, jednak zawsze robi swoje na murawie. Stale chce być lepszy i na pewno młodzi chłopcy tacy jak Callum mogą wiele się od niego nauczyć, czy to obserwując go czy to podpatrując.

Hudson-Odoi

– Callum to młody chłopak z wielkim talentem, jednak ten mecz nie będzie dla niego ważny ze względu na Bayern. On po prostu chce być coraz lepszy.

Bayern

– To naprawdę mocna ekipa, wszyscy to wiedzą. To będzie trudne spotkania, jednak zamierzamy udowodnić coś sobie i pokazać, że mamy swoją dumę.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW