Chelsea kończy sezon wysoką porażką - Bayern w ćwierćfinale Ligi Mistrzów - Chelsea24News
Chelsea kończy sezon wysoką porażką – Bayern w ćwierćfinale Ligi Mistrzów
Chelsea kończy sezon wysoką porażką – Bayern w ćwierćfinale Ligi Mistrzów

Chelsea kończy sezon wysoką porażką – Bayern w ćwierćfinale Ligi Mistrzów

Tylko prawdziwi optymiści mogli wierzyć, że w dzisiejszym spotkaniu może się coś wydarzyć. 

Bayern miał znakomity wynik po pierwszym meczu, byli w formie i grali rewanż u siebie. The Blues przyjechali do Monachium w składzie znacznie osłabionym przez kontuzje oraz zawieszenia, to nie mogło się udać.

To spotkanie w istocie od początku do końca wyglądało na takie, gdzie tylko jeden z klubów gra w piłkę, a ten drugi jedynie próbuje czasami stworzyć coś ciekawego. To nie mogło się udać, Bayern był dzisiaj zbyt mocny.

Podobnie jak w pierwszym meczu, Robert Lewandowski dał popis fenomenalnej gry. Polak znakomicie dogrywał i kończył akcje kolegów, niemal w pojedynkę rozbił Chelsea, zdobywając aż dwa gole i zaliczając asystę.

Jedyne trafienie dla The Blues zanotował Tammy Abraham, który musiał jedynie dobić piłkę do pustej bramki. Neuer popełnił fatalny błąd, a Abraham miał szczęście, że piłka wpadła mu pod nogi.

To Bayern był dzisiaj stroną dominującą, to Bayern grał w piłkę, to Bayern awansuje dalej. Chelsea kończy już sezon, który był na pewno wyczerpujący zarówno dla zawodników jak i dla fanów. Czas na wyciągnięcie wniosków i podejście do nowej kampanii.

Bayern vs Chelsea 4:1

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW