Abraham: Rywalizacja? Nikt nie powiedział że będzie łatwo - Chelsea24News
Abraham: Rywalizacja? Nikt nie powiedział że będzie łatwo
Abraham: Rywalizacja? Nikt nie powiedział że będzie łatwo

Abraham: Rywalizacja? Nikt nie powiedział że będzie łatwo

Wczorajsze spotkanie było dla młodych zawodników Chelsea bardzo przydatnym doświadczeniem w starciu z wiele bardziej doświadczonym rywalem. Szczególnie Tammy Abraham mógł wyciągnąć wiele przydatnych wniosków, obserwując z bliska Roberta Lewandowskiego.

– Dla mnie to najlepszy napastnik na świecie, to poziom na który chcę wejść i być jeszcze lepszym.

– Granie przeciwko niemu było dla mnie wspaniałym doświadczeniem, na pewno wiele się nauczyłem. To było inspirujące. Teraz muszę przygotować się na kolejny sezon i rozwijać się w kierunku takiego poziomu.

Tammy Abraham został zapytany o rywalizację w składzie.

– To Chelsea Football Club. W klubie od zawsze panują ogromne standardy i ogromna konkurencja. To coś o czym zawsze marzyłem jako dziecko, zamierzam więc walczyć o swoje miejsce, nikt nie powiedział że będzie łatwo. Początek tego sezonu także nie był dla mnie prosty, jednak ciężko pracowałem dla drużyny i robiłem wszystko co mogłem.

– Myślę że ten sezon był dla na świetny, zarówno dla mnie jak i pozostałych kolegów z drużyny. Nie mogłem poprosić o nic lepszego. Miałem swoje problemy, jednak zamierzam być coraz lepszy. W kolejnym sezonie chcę być bardziej regularny – zamierzam wystartować dobrze i dobrze zakończyć sezon. Chcemy grać na poziomie obecnego Bayernu, więc moja poprzeczka także zostaje podniesiona na ten poziom i chcę go osiągnąć.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW