Willian: Będę tęsknił - Chelsea24News
Willian: Będę tęsknił
Willian: Będę tęsknił

Willian: Będę tęsknił

Willian poinformował o tym, że opuszcza Chelsea. Umowa Brazylijczyka wygasła i będzie mógł on trafić do nowego zespołu.

– Spędziłem w Chelsea siedem wspaniałych lat. Kiedy w sierpniu 2013 otrzymałem ofertę od Chelsea, byłem przekonany że to miejsce w którym chcę grać. Dzisiaj jestem przekonany, że była to najlepsza możliwa decyzja. Miałem tutaj wiele szczęśliwych chwil, kilka smutnych, zdobyliśmy jakieś trofea. Wszystko było intensywne.

– Abstrahując od trofeum, nauczyłem się dużo o samym sobie. Rozwinąłem się jako człowiek, stałem się lepszym piłkarzem. Każdy mecz dawał mi wiele, każda sesja treningowa, każda minuta spędzona w szatni. Uczyłem się cały czas.

– Jestem wdzięczny fanom Chelsea, za to, że tak dobrze powitali mnie w klubie, zawsze mnie wspieraliście. Zdarzały się także słowa krytyki, co było normalne, dodatkowo napędzało mnie to do jeszcze cięższej pracy na treningach. Chciałem dawać z siebie więcej na każdym meczu.

– Nadszedł czas, aby iść do przodu. Będę tęsknił za kolegami z szatni, będę tęsknił za sztabem oraz całym klubem, który traktował mnie jak syna. Będę tęsknił również za fanami. Opuszczam jednak klub z głową uniesioną w górę, ponieważ wiem, że dałem z siebie wszystko.

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW