Leeds zainteresowane wypożyczeniem Gallaghera - Chelsea24News
Leeds zainteresowane wypożyczeniem Gallaghera
Leeds zainteresowane wypożyczeniem Gallaghera

Leeds zainteresowane wypożyczeniem Gallaghera

Jedną z rewelacji Championship w zeszłym sezonie niewątpliwie był wypożyczony z Chelsea do Charltonu oraz Swansea, Conor Gallagher, który przyciąga coraz to większe zainteresowanie. 

Kolejnym klubem, który ma być zainteresowany usługami 20-letniego Anglika jest Leeds United. Marcelo Bielsa ma być wielkim fanem umiejętności Conora. Na liście życzeń szkoleniowca beniaminka Premier League są również Ben White oraz Rob Holding.

Leeds jest zainteresowanie rocznym wypożyczeniem 20-latka, który miałby poszerzyć głębie składu mistrza poprzedniej kampanii Championship.

W drużynie Franka Lamparda w środku pola nie brakuje utalentowanych zawodników, a w dodatku coraz to częściej mówi się o transferze Kaia Havertza do The Blues, co odebrałoby minuty młodemu Anglikowi. W przypadku jeśli Gallagher wyrazi chęć odejścia na kolejne wypożyczenie, Chelsea najprawdopodobniej przystanie na jego prośbę.

W zeszłym sezonie Championship, Conor Gallagher wystąpił w 47 spotkaniach, podczas których strzelił 6 bramek oraz zanotował 8 asyst.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW