Bosz: Czy to był ostatni mecz Kaia? Tak, będzie on grał teraz w... - Chelsea24News
Bosz: Czy to był ostatni mecz Kaia? Tak, będzie on grał teraz w…
Bosz: Czy to był ostatni mecz Kaia? Tak, będzie on grał teraz w…

Bosz: Czy to był ostatni mecz Kaia? Tak, będzie on grał teraz w…

Wiele plotek mówiło, że po odpadnięciu Bayeru Leverkusen z Ligi Europy rozmowy co do transferu Havertza do Chelsea ruszą pełną parą. Trener Aptekarzy, Peter Bosz, został zapytany o to, czy wczorajsze spotkanie z Interem Mediolan było ostatnim meczem Kaia w barwach Bayeru.

Holenderski trener jest zmęczony ciągłym odpowiadaniem na to samo pytanie, więc tym razem użył nieco ironii i żartobliwie odbił piłeczkę.

– Tak, to był ostatni mecz Havertza w naszym zespole. Mogę oficjalnie ogłosić, że od teraz będzie on grał w Heracles Almelo (klub z zaplecza Eredivisie, Bosz trenował go dwukrotnie).

Przed meczem z Interem, dyrektor sportowy Aptekarzy również zabrał głos w sprawie transferu Kaia.

– Wiemy o zainteresowaniu wielu klubów, zwłaszcza Chelsea, ale dla nas sytuacja jest banalna. Havertz ma jeszcze dwuletni kontrakt, jeśli ktoś go chce teraz kupić, musi to zrobić na naszych warunkach. Inaczej zostanie tu na rok i będziemy szczęśliwi.

– Pandemia nie ma wpływu na cenę Havertza. On jest zbyt dobry, by sprzedawać go po promocyjnej cenie. Jestem w tym klubie całe życie i nigdy nie widziałem kogoś takiego. Mieliśmy Ballacka, Ze Roberto, Kroosa, czy Emersona, ale on jest na samym szczycie – wyznał Rudi Voller.

Źródło: Metro

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW