Chelsea kontaktowała się z Realem Madryt w sprawie Viniciusa - Chelsea24News
Chelsea kontaktowała się z Realem Madryt w sprawie Viniciusa
Chelsea kontaktowała się z Realem Madryt w sprawie Viniciusa

Chelsea kontaktowała się z Realem Madryt w sprawie Viniciusa

Frank Lampard zamierza znacznie wzmocnić drużynę przed kolejnym sezonie, co oznacza nowych zawodników na Stamford Bridge.

Po odejściu Williana, Chelsea może być zainteresowana pozyskaniem skrzydłowego, a jednym z kandydatów ma być młoda gwiazda Realu Madryt, Vinicius Junior.

The Blues kontaktowali się z Królewskimi w sprawie dostępności zawodnika na początku listopada, jednak wówczas usłyszeli, że zawodnik pozostanie w drużynie prowadzonej przez Zinedine’a Zidane’a.

Teraz sytuacja Viniciusa jest niejasna, zawodnik nie otrzymał choćby minuty od trenera w spotkaniu Manchesteru City, co wznieciło plotki o możliwości odejścia młodego Brazylijczyka.

Trudno jednak orzec, czy transfer będzie możliwy oraz na ile wycenia zawodnika sam Real Madryt. Klauzula odstępnego w jego kontrakcie wynosi 630 milionów funtów, jednak cena za niego będzie znacznie niższa.

Źródło: AS

Doceniasz naszą pracę? Chcesz nas jakoś wspomóc? Zapraszamy na naszego Patronite’a: KLIK 

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW