Komplikacje w sprawie transferu Bakayoko - Chelsea24News
Komplikacje w sprawie transferu Bakayoko
Komplikacje w sprawie transferu Bakayoko

Komplikacje w sprawie transferu Bakayoko

Frank Lampard nie widzi miejsca w swoim składzie dla Tiemoué Bakayoko. Francuz ma wolną rękę do szukania nowego klubu. 25-letni pomocnik upatrzył sobie jedną drużynę, która jest AC Milan.

Tiemoué spędził rok na San Siro i dobrze wspomina ten czas. Zawodnikowi mocno zależy na powrocie do Mediolanu, jednak Rossoneri mogą nie być w stanie zapłacić takich pieniędzy, jakich życzy sobie Chelsea.

The Blues chcą odzyskać połowę pieniędzy, za które Bakayoko został zakupiony. Oznacza to, że Milan musiałby zapłacić mniej więcej 20 milionów funtów.

Zespół Stefano Pioliego ma być niechętny na wydawanie aż takiej kwoty. Tutaj przychodzi Paris Saint-Germain, które nie miałoby żadnego problemu z zapłaceniem takiej kwoty.

Bakayoko jednak nie chce przejść do klubu z Paryża. Francuzowi bardzo zależy, by grać na San Siro i nie obchodzi go zainteresowanie ze strony PSG.

Pensja 25-letniego pomocnika raczej nie będzie problemem dla Rossonerich, gdyż Tiemoue jest w stanie zejść z swojej obecnej płacy nawet o połowę. Więc ostatnim problemem jest kwota transferu.

Źródło: LE10Sport

 

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW