Lampard: Mogę dać słowo, że zrobimy wszystko, aby iść do przodu - Chelsea24News
Lampard: Mogę dać słowo, że zrobimy wszystko, aby iść do przodu
Lampard: Mogę dać słowo, że zrobimy wszystko, aby iść do przodu

Lampard: Mogę dać słowo, że zrobimy wszystko, aby iść do przodu

Frank Lampard zamierza nadal rozwijać zespół. Anglik wyznał, że już teraz myśli o kolejnym sezonie.

– Każdego wieczoru myślę o pewnych rzeczach. Siadam i rozważam różne koncepty. Najbliższy tydzień pozwoli mi nieco odetchnąć od futbolu, naładuję baterie i będę świeższy. Już teraz jednak myślę o kolejnym sezonie.

– Myślę o tym dokąd zmierzamy jako drużyna oraz o miejscach, które wymagają wzmocnień. Spotkanie z Bayernem pokazało nam, że możemy w przyszłości rywalizować z każdym, zwłaszcza młodzi piłkarze. To także bardzo ważne doświadczenie dotyczące tego, co musimy poprawić, aby osiągnąć poziom na którym chcemy być.

– Sam byłem piłkarzem, grałem w Champions League. Wiem jak trudne są spotkania w tych rozgrywkach, jak wysoki jest tu poziom. Chodzi o to, aby odpowiednio zareagować na to co się stało. Jestem dumny z wysiłków całego sezonu i to jaką jednością byliśmy przez cały sezon.

– Myślę że wielu ludzi skreśliło nas w tym sezonie. Kiedy pomyślisz sobie o poprzednich erach w klubie, o najlepszych latach Hazarda, Drogby, Terry’ego czy Cecha, to widzisz że w tym sezonie wyglądało to inaczej, ale piłkarze walczyli z całych sił. Mam nadzieję, że fani docenią ich starania, my doceniamy wsparcie fanów. Mogę dać słowo, że zrobimy wszystko, aby iść do przodu.

Źródło: Chelsea FC
Doceniasz naszą pracę? Chcesz nas jakoś wspomóc? Zapraszamy na naszego Patronite’a: KLIK 

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW