Cascarino o Chilwellu i Dunku - Chelsea24News
Cascarino o Chilwellu i Dunku
Cascarino o Chilwellu i Dunku

Cascarino o Chilwellu i Dunku

Były zawodnik Chelsea, Tony Cascarino został zapytany o dwóch piłkarzy łączonych z Chelsea – Bena Chilwella oraz Lewisa Dunka.

– Chiwell to naprawdę bardzo dobry piłkarz, jednak nie sądzę, aby był najlepszym defensorem. Spełnia jednak większość kryteriów i jest prawdopodobnie sporo lepszy od Marcosa Alonso i Emersona.

– Leicester chce za niego dużo pieniędzy, widziałem go w spotkaniu z Watfordem w czerwcu. Ismaila Sarr stale go mijał, byłem zaskoczony tym jak bardzo odstawał od Bena Chilwella w tamtym dniu. To dobry piłkarz, potrafi grać w ofensywie, jednak myślę że to ogromna kwota.

– Lewis Dunk wbrew pozorom nie jest jedynie brutalem od wygrywania pojedynków główkowych, to po prostu świetny piłkarz. Uważam że to najlepszy środkowy obrońca z zespołów z dolnej połowy tabeli. Jego gra jest konsekwentna, nie notuje spadków formy. Dobrze radzi sobie w trójce stoperów, a przecież wcześniej grał w dwójce. Brighton to ekipa, która mocno zmieniła się w grze defensywnej, a on się do tego dostosował. Myślę, że powinien dostać szansę w klubie z czołówki.

Źródło: TalkSPORT

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW