Chelsea rozważa sprowadzenie Bena Fostera - Chelsea24News
Chelsea rozważa sprowadzenie Bena Fostera
Chelsea rozważa sprowadzenie Bena Fostera

Chelsea rozważa sprowadzenie Bena Fostera

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że podczas letniego okienka transferowego Chelsea pozyska nowego bramkarza, który miałby na stałe zająć miejsce Kepy.

Nie jest tajemnicą, iż Frank Lampard nie jest zadowolony z postawy Arrizabalagi w zeszłym sezonie, w związku z czym najprawdopodobniej w letnim okienku transferowym do The Blues dołączy nowy bramkarz, który miałby stać się numerem jeden. Kolejnym potencjalnym kandydatem, który miałby zająć miejsce Hiszpana okazuje się Ben Foster, który aktualnie reprezentuje barwy Watfordu.

Drużyna „Szerszeni” podczas ostatniej kampanii Premier League zaprezentowała się zdecydowanie poniżej oczekiwań, co finalnie przełożyło się na spadek tej drużyny do drugiej ligi. Wskutek spadku zapewne wielu zawodników będzie chciało odejść z klubu, aby dalej konkurować na najwyższym poziomie, a jednym z tych zawodników może okazać się właśnie Foster.

Menedżer The Blues najchętniej sprzedałby Kepe, jednak jest świadomy tego, iż nie będzie to łatwe zadanie, w związku z czym, budżet na nowego bramkarza może nie być zbyt wysoki. 37-letni Anglik ze względu na swój wiek najprawdopodobniej byłby dostępny za dość niską sumę. Zainteresowanie Fosterem przejawia również Everton, który szuka konkurenta dla Pickforda.

Ben Foster w tym sezonie w barwach Watfordu wystąpił w 38 spotkaniach Premier League, stracił 64 gole oraz zachował 9 czystych kont. Jego umowa z „Szerszeniami” wygasa latem 2022 roku.

Źródło: The Sun

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW