Mount: Odejście Declana z Chelsea bardzo mną poruszyło - Chelsea24News
Mount: Odejście Declana z Chelsea bardzo mną poruszyło
Mount: Odejście Declana z Chelsea bardzo mną poruszyło

Mount: Odejście Declana z Chelsea bardzo mną poruszyło

Mason Mount opowiedział trochę o odejściu Declana Rice’a z Chelsea. Wychowanek mocno przeżył odejście przyjaciela.

Młodzi zawodnicy od najmłodszych lat przyjaźnili się ze sobą, dlatego też możliwość trenowania w jednym zespole była dla nich niewiarygodnie ważna. Declan Rice postanowił jednak zmienić szkółkę ze względu na brak wiary w szansę gry na Stamford Bridge.

– Kiedy Dec odszedł to bardzo mnie to poruszyło. Znałem jednak jego charakter, wiedziałem że to człowiek, którego nie da się powstrzymać, gdy podejmie już decyzję. Byłem przekonany, że da z siebie wszystko, aby dotrzeć do momentu, do którego chciał dotrzeć.

– Mój tata wiele razy zastanawiał się, czy Chelsea jest dla mnie odpowiednim klubem, wiedział bowiem, że zbyt wielu wychowanków nie dostawało szans w klubie. John Terry był tak naprawdę jedynym który otrzymał szansę i miał wielką karierę na Stamford Bridge.

– Zawsze wierzyłem, że mi także się to uda, pracowałem ciężko, byłem zdeterminowany. Nie pozwoliłem na to, aby ktoś wpłynął na moje nastawienie, nawet mój ojciec nie zdołał zmienić mojego zdania. Chciałem zostać w Chelsea i pracować tak ciężko jak to tylko możliwe, wierzyłem że pewnego dnia trafię do pierwszego zespołu.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW