Chelsea wyceniła Batshuayiego - Chelsea24News
Chelsea wyceniła Batshuayiego
Chelsea wyceniła Batshuayiego

Chelsea wyceniła Batshuayiego

Nie jest tajemnicą, że czas Michy’ego Batshuayiego w Chelsea dobiegł końca. Zawodnik nie zdołał zdobyć zaufania u Franka Lamparda i spadł na trzecią pozycję w hierarchii napastników.

Przyszłość Belga zależy teraz od tego, czy znajdzie się klub zainteresowany pozyskaniem go. The Blues zależy na tym, aby sprzedać napastnika definitywnie, dlatego przedstawiciele gracza ciężko pracują nad znalezieniem mu nowego domu.

Zainteresowanie snajperem wykazuje beniaminek Premier League, Leeds. Marcelo Bielsa zna Batshuayiego z Marsylii, dlatego chętnie przygarnąłby go do siebie, zwłaszcza że klub miał problemy z napastnikami w poprzednim sezonie.

Chelsea wycenia swojego zawodnika na 23 miliony funtów i za tyle został on zaoferowany Leeds. Teraz działacze klubu prowadzonego przez Bielsę zastanawiają się, czy są w stanie tyle zapłacić za napastnika The Blues.

Sam Batshuayi najchętniej zostałby w stolicy, jednak trudno orzec, czy jakikolwiek klub z Londynu byłby zainteresowany jego usługami.

Źródło: HLN

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW