Bayer oczekuje na oficjalną ofertę Chelsea - Chelsea24News
Bayer oczekuje na oficjalną ofertę Chelsea
Bayer oczekuje na oficjalną ofertę Chelsea

Bayer oczekuje na oficjalną ofertę Chelsea

Kibice Chelsea byli w tym sezonie rozpieszczani bardzo sprawnie przeprowadzanymi transferami kolejnych zawodników – oficjalne informacje o pozyskaniu Ziyecha i Wernera pojawiały się szybko po pierwszych doniesieniach o ich potencjalnych transferach.

W przypadku Kaia Havertza wszystko jednak dzieje się w zwolnionym tempie. Bayer Leverkusen bardzo długo grał w rozgrywkach Ligi Europy, co mocno przeszkadzało w prowadzeniu rozmów dotyczących Niemca.

Teraz zawodnik przebywa na urlopie, a jego klub rozpocznie treningi za około dziesięć dni. Chelsea musi więc przez ten czas znaleźć porozumienie z Bayerem w kwestii kwoty odstępnego za pomocnika reprezentacji Niemiec.

Działacze Bayeru oczekują, że Chelsea złoży oficjalną ofertę w najbliższym czasie, ponieważ klub z Niemiec chciałby rozwiązać tę sprawę jeszcze przed powrotem kadry do treningów, mogliby bowiem skupić się wówczas na potencjalnych wzmocnieniach.

Źródło: BILD

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW