Cole: To mój ulubiony menedżer - Chelsea24News
Cole: To mój ulubiony menedżer
Cole: To mój ulubiony menedżer

Cole: To mój ulubiony menedżer

Ashley Cole został zapytany o menedżera, z którym pracę wspomina najlepiej.

Cole przez swoją karierę pracował z wieloma fantastycznymi menedżerami, miał okazję grać dla Jose Mourinho, Arsene’a Wengera czy Guusa Hiddinka, jednak to grę dla Carlo Ancelottiego wspomina najlepiej.

– Moim ulubionym menedżerem dla którego grałem jest Carlo Ancelotti. Trzeba jednak pamiętać, że miałem szczęście grać dla wielu wspaniałych szkoleniowców, każdy z nich miał swój styl i kochałem dla nich grać z różnych powodów, to jednak grając dla Carlo czułem się najlepiej. Czułem z nim ogromną więź.

– Doceniałem go już przed jego przyjściem do klubu, jednak kiedy do nas trafił okazał się po prostu wspaniałym człowiekiem, którego wszyscy pokochali. Niezależnie od tego czy grałeś, czy byłeś jedynie zmiennikiem. Carlo pokazywał swoją ludzką stronę, dlatego to on jest moim ulubieńcem. Nie zapominajmy jednak jak dobrym jest menedżerem.

Źródło: 90min

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW