Izzy Brown bliski transferu do Sheffield Wednesday - Chelsea24News
Izzy Brown bliski transferu do Sheffield Wednesday
Izzy Brown bliski transferu do Sheffield Wednesday

Izzy Brown bliski transferu do Sheffield Wednesday

W Chelsea od wielu lat podczas letnich okienek transferowych, wielu piłkarzy The Blues szuka swojej szansy na rozwój poprzez wypożyczenie do słabszego klubu i w tym roku również nie będzie inaczej.

Oficjalnie potwierdzone zostały już transfery kilku zawodników, a kolejnym z nich ma okazać się Izzy Brown, który poprzednią kampanię spędził na rocznym wypożyczeniu w Luton Town. 23-letni Anglik podczas aktualnego okna transferowego najprawdopodobniej zasili szeregi Sheffield Wednesday.

Brown dołączył do Chelsea w 2013 roku, jednak w barwach The Blues zdołał rozegrać zaledwie jedno spotkanie, wchodząc z ławki rezerwowej pod koniec sezonu 2014/15. Zainteresowanie zawodnikiem przejawiali również Bournemouth, Queens Park Rangers oraz Nottingham Forest.

Najprawdopodobniej przed oficjalnym ogłoszeniem wypożyczenia Browna, przedłuży on swój kontrakt z Chelsea, który wygasa już w czerwcu 2021 roku. W przypadku jeśli jednak skrzydłowy nie przystanie na propozycję kontraktu, w następnym letnim oknie transferowym stanie się on wolnym zawodnikiem.

Źródło: Yorkshire Live

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW