Rozmowy z Bayerem nabierają tempa - Chelsea24News
Rozmowy z Bayerem nabierają tempa
Rozmowy z Bayerem nabierają tempa

Rozmowy z Bayerem nabierają tempa

Chelsea jest coraz bliżej pozyskania Kaia Havertza z Bayeru Leverkusen.

Rozmowy z zarządem klubu z Bundesligi nabierają tempa, a klubom pozostała do uzgodnienia jedynie ostateczna kwota za transfer młodej gwiazdy Bayeru Leverkusen.

Kai Havertz chce dołączyć do Chelsea i istnieje coraz większe przekonanie, że działaczom The Blues uda się ostatecznie dojść do porozumienia w sprawie kwoty odstępnego za pomocnika reprezentacji Niemiec. Rozmowy mają odbywać się w bardzo zachęcającym tempie.

Pierwsza oferta The Blues była warta 59 milionów funtów plus 13 milionów funtów zmiennych, jednak nie była ona wystarczająco atrakcyjna dla Bayeru Leverkusen. Chcieliby oni bowiem otrzymać za swojego gracza około 90 milionów funtów.

Chelsea ma nadzieję, że uda się stworzyć ofertę, która zawierałaby kwotę podstawową i kilka bonusów, które byłby atrakcyjne dla Bayeru, ale jednocześnie obniżałyby podstawową kwotę za pomocnika.

Źródło: Guardian

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW