Cole: Werner i Ziyech mogą być liderami Chelsea - Chelsea24News
Cole: Werner i Ziyech mogą być liderami Chelsea
Cole: Werner i Ziyech mogą być liderami Chelsea

Cole: Werner i Ziyech mogą być liderami Chelsea

Były zawodnik Chelsea – Ashley Cole – wypowiedział się na temat tegorocznych transferów The Blues. Anglik ocenił potencjał Timo Wernera i Hakima Ziyecha.

– Są to młodzi gracze, a mimo to mają już doświadczenie gry w Lidze Mistrzów i byli gwiazdami w swoich poprzednich drużynach. Mogą być liderami na boisku i poza nim. Kiedy ja grałem w Chelsea mieliśmy wielu liderów w zespole.

– Nie będą może liderować rozmową, a przykładem i swoją grą, co według mnie jest nawet ważniejsze. Łatwo jest coś powiedzieć, kiedy jednak za słowami stoi jakość twoich występów, to robi to różnicę.

– Od kiedy Frank jest w klubie, popchnął dzieciaki do przodu, jakby ich rozpalił. Teraz mogą widzieć światełko w tunelu.

– Kto wie, co by się stało z Chelsea gdyby nie zeszłoroczny ban? Będąc trenerem Chelsea znajdujesz się ciągle pod presją. Właściciel chce ciągle wygrywać. Abramowicz ma tę wolę zwycięstwa i chce powtarzać triumfy, dlatego każdy trener tutaj musi radzić sobie z presją.

– Ban transferowy z pewnością pomógł dzieciakom. Przez te sześć miesięcy wielu z nich się poprawiło. Kiedy ja byłem graczem, juniorom ciężko było poczynić progres.

Źródło: ESPN

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW