Chelsea porozumiała się z Bayerem w sprawie Havertza! - Chelsea24News
Chelsea porozumiała się z Bayerem w sprawie Havertza!
Chelsea porozumiała się z Bayerem w sprawie Havertza!

Chelsea porozumiała się z Bayerem w sprawie Havertza!

Chelsea doszła do pełnego porozumienia z Bayerem w sprawie transferu Kaia Havertza – Niemiec zostanie nowym zawodnikiem The Blues. 

Rozmowy między klubami trwały bardzo długo, jednak udało się dojść do konsensusu pomiędzy obiema stronami. The Blues zapłacą około 72 milionów funtów kwoty podstawowej, cena ta jednak może wzrosnąć o kolejnych 18 milionów funtów za sukcesy indywidualne i drużynowe pomocnika.

Pierwsze 9 milionów funtów Bayer otrzyma niemal na pewno, ponieważ wystarczy, że Chelsea będzie regularnie występować w Lidze Mistrzów przez następne lata. Kolejne premie to już bonusy za potencjalne trofea zdobyte przez Havertza w Londynie.

Teraz pozostało czekać na dopięcie wszystkich szczegółów biurokratycznych i ostateczne podpisanie umów między klubami i samym zainteresowanym.

Według poprzednich informacji Chelsea miała już porozumienie indywidualne z Havertzem, wobec czego transfer ten wydaje się już tylko kwestią najbliższych dni, wówczas możemy być świadkami oficjalnego potwierdzenia.

Źródło: SportBILD

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW