Kiedy testy medyczne Havertza? - Chelsea24News
Kiedy testy medyczne Havertza?
Kiedy testy medyczne Havertza?

Kiedy testy medyczne Havertza?

Chelsea ma zamiar w najbliższym czasie sfinalizować trzy transfery – Kaia Havertza, Bena Chilwella oraz Thiago Silvę.

Frank Lampard otrzymał ogromne wsparcie od zarządu, który wzmocnił jego zespół o Hakima Ziyecha i Timo Wernera, to jednak nie koniec wzmocnień, ponieważ zespół zostanie zasilony również Havertzem, Chilwellem oraz Silvą.

Negocjacje z Bayerem trwają od kilku tygodni, jednak osiągnięto już wstępne porozumienie. Klub spodziewa się, że Havertz jeszcze w tym tygodniu przejdzie testy medyczne przed transferem do Chelsea. Będzie to najdroższy transfer w historii klubu.

Chilwell również niebawem stanie się graczem The Blues, jego testy medyczne zaplanowane są na najbliższe 48 godzin. Klub jest pewny pozyskania piłkarza, pomimo jego problemów z kontuzją, której doznał jeszcze w trakcie poprzedniego sezonu. Anglik chciał trafić do Chelsea ze względu na grę w Lidze Mistrzów i ambicje dotyczące trofeów.

The Blues pragną także pozyskać 35-letniego Thiago Silvę. Zaoferowano mu roczną umowę, Brazylijczyk ma wnieść do drużyny dużo doświadczenia, zwłaszcza jeżeli chodzi o aspekty defensywne. Silva w następnym miesiącu będzie obchodził 36. urodziny, jednak nadal jest rozpatrywany w kategoriach czołowego stopera.

Klub nadal rozpatruje pozyskanie jeszcze jednego stopera, mówi się o kandydaturach Declana Rice’a lub Bena White’a.

Źródło: Telegraph

 

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW