Cole: Bath odegrał kluczową rolę przy moim powrocie - Chelsea24News
Cole: Bath odegrał kluczową rolę przy moim powrocie
Cole: Bath odegrał kluczową rolę przy moim powrocie

Cole: Bath odegrał kluczową rolę przy moim powrocie

Jak wiemy, Ashley Cole powrócił w tym sezonie do Chelsea, gdzie został trenerem młodzieżowej drużyny. W wywiadzie dla ESPN, były reprezentant Anglii opowiedział o tym, jak dużą rolę przy jego powrocie odegrał szef akademii Chelsea, Neil Bath.

– To było od zawsze w planach. Rozmawiałem z nim może trzy razy kiedy byłem w Los Angeles, a on zapytał mnie co chciałbym robić. Wspomniałem o scoutingu. Dał mi opcję powrotu mówiąc, że przez sześć miesięcy mogę być trenerem, a drugie sześć miesięcy zająć się scoutingiem, jeśli chcę.

– Podczas pobytu w Los Angeles, poza rolą kapitana, bardzo dużo pomagałem sztabowi szkoleniowemu, czy przy analizie wideo z poszczególnymi graczami czy jednostkami. Gdy wiedziałem, że przechodzę na emeryturę, a mój czas w Derby dobiegł końca, wiedziałem, że to jest to, co chcę robić.

– Ponownie rozmawiałem z Neilem i powiedział mi, że zawsze jestem mile widziany.

– Neil był dla mnie niesamowity. Nie dawał mi nudnej, papierkowej roboty i tak dalej. Obecność Franka jest dla mnie czymś świetnym, ale wróciłem tutaj bez względu na to.

Źródło: ESPN

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od 2012 roku. Wierny fan wielkiego Franka Lamparda oraz perełek z akademii. Fan całej Premier League oraz Realu Madryt. Uczeń klasy maturalnej w liceum.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW