Pierwszy wywiad z Chilwellem - Chelsea24News
Pierwszy wywiad z Chilwellem
Pierwszy wywiad z Chilwellem

Pierwszy wywiad z Chilwellem

Ben Chilwell udzielił swojego pierwszego wywiadu po dołączeniu do Chelsea.

– Jestem zachwycony że dołączam do Chelsea w tak ekscytującym momencie dla tego klubu, menedżer The Blues był bardzo ważnym elementem gdy podejmowałem decyzję. Myślę że każdy piłkarz chce grać dla tak dużego klubu, ja nie jestem inny. Rozmawiałem z Frankiem przed transferem i to sprawiło, że chciałem grać tutaj.

– Menedżer dał mi ogromną pewność co do tego transferu, powiedział mi o systemie w którym chce widzieć ten klub, mówił mi o tym, jak będę pasował do tego klubu. On jest po prostu świetnym gościem z którym można porozmawiać o wszystkim. To bardzo ważne, aby mieć taką relację z menedżerem, ważne jest również to, że u niego młodzi piłkarze dostawali swoje szanse.

– Widzieliśmy to w poprzednich sezonach, każdy młody zawodnik, który był wystarczająco dobry dostawał swoją szansę. To właśnie usłyszałem od niego, jestem podekscytowany, nie mogę doczekać się pierwszych spotkań.

– Frank Lampard mówił mi o swoim pomyśle na grę, oczywiście w tamtym sezonie oglądałem The Blues, no i przecież grałem przeciwko tej drużynie, więc wiem jak to będzie wyglądało. Myślę że pomysł na grę szefa jest zbieżny z tym, w którym wyobrażam sobie moją grę. Nie mogę doczekać się startu i liczę, że mamy przed sobą wspaniałe lata.

– Starałem się nie słuchać spekulacji, dawałem z siebie wszystko w Leicester do ostatniego dnia. Chcę jednak sprawdzić samego siebie w nowej rzeczywistości, dawałem z siebie wszystko w poprzednim klubie, teraz skupiam się na Chelsea.

– To była dla mnie trudna decyzja, opuszczam klub gdzie mam wielu przyjaciół. Leicester było dla mnie domem, trafiłem tam mając jedenaście lub dwanaście lat, szanuję ten klub, jednak patrząc z perspektywy mojej kariery decyzja nie była tak trudna, ponieważ trafiłem do takiego klubu jak Chelsea.

– Bycie częścią tak wielkiego klubu jak Chelsea jest niezwykle ekscytujące, nie mogę doczekać się pierwszych spotkań. Pamiętam gdy przyjeżdżałem tutaj z zespołami młodzieżowymi, byłem zachwycony wielkością klubu.

– Czuję się dobrze, powoli wracam do pełni sprawności, teraz będę musiał mocno pracować nad formą fizyczną przez najbliższe cztery lub pięć tygodni.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW