Klopp komentuje sytuację Chelsea na rynku transferowym - Chelsea24News
Klopp komentuje sytuację Chelsea na rynku transferowym
Klopp komentuje sytuację Chelsea na rynku transferowym

Klopp komentuje sytuację Chelsea na rynku transferowym

Jak wszyscy wiemy, Chelsea w letnim okienku transferowym przeprowadza fantastyczne ruchy i odbija się to szerokim echem w świecie futbolu.

Po zakontraktowaniu Timo Wernera, Hakima Ziyecha i Bena Chilwella i Malangi Sarra The Blues są łączeni bardzo poważnie z takimi nazwiskami jak: Thiago Silva i Kai Havertz, których transfery wydają się być na ostatniej prostej.

Dla porównania, Liverpool, mistrz Premier League z ostatniego sezonu zakontraktował tylko jednego gracza, Konstatinosa Tsimikasa 11.7 milionów funtów.

Podczas wywiadu dla ServusTV, Klopp powiedział.
– Z powodu pandemii wywołanej koronawirusem musisz przemyśleć ruch na rynku transferowym o wiele uważniej. Zawsze musimy zważać na aspekt finansowy, nie wiemy ile pieniędzy będziemy w stanie zarobić.

Pandemia zaatakowała praktycznie cały świat futbolu i pod względem finansowym kluby muszą przywiązać większą wagę do finansów. Natomiast Chelsea Franka Lamparda poprzez zakaz transferowy, mądre gospodarowanie finansami jak i sprzedażą takich graczy jak Morata czy Hazard mają teraz ogromne oszczędności.

Klopp w dalszej części wywiadu dodaje.
– Nikt nie wie co się wydarzy, ale kluby takie jak Chelsea mogą patrzeć w przyszłość z większym optymizmem. Ja jestem zadowolony z kadry jaką posiadam.

Źródło: Transfer Tavern.

 

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW