Burley: Jeśli Lampard tego nie naprawi, zostanie zwolniony - Chelsea24News
Burley: Jeśli Lampard tego nie naprawi, zostanie zwolniony
Burley: Jeśli Lampard tego nie naprawi, zostanie zwolniony

Burley: Jeśli Lampard tego nie naprawi, zostanie zwolniony


Craig Burley, były pomocnik The Blues, w wywiadzie dla ESPN wypowiedział się o nadchodzącym sezonie i oczekiwaniach wobec Chelsea.

W zakończonym sezonie 2019/2020, Chelsea Franka Lamparda zajęła 4. miejsce w lidze. The Blues tracili do Liverpoolu 33 punkty, co dla Craiga Burley’a jest nie do pomyślenia w sezonie 2020/2021.

Uważa, że Chelsea musi zredukować stratę do grupy uciekinierów i nie może ona być taka duża.
– Musi spełnić oczekiwania albo inaczej zostanie zwolniony. Lampard ma ogromne poparcie fanów, głównie przez to co zrobił jako piłkarz w niebieskiej koszulce, ale Abramowicz może nie mieć skrupułów. Frank musi udowodnić swoją wartość. Pod względem stylu gry Chelsea w poprzednim sezonie możemy mieć wielkie nadzieje, że będzie tylko lepiej.

Przypomnę, że The Blues mają prawdopodobnie jedno z najlepszych okienek transferowych w swojej historii, sprowadzając takich graczy jak: Werner, Ziyech, Chilwell i wiele wskazuje, że szeregi zasili jeszcze Havertz.

Burley dodaje.
– Jest wiele obaw, co do defensywy i na pewno jest to kwestia, którą Lampard musi uporządkować. Najważniejsze jest to, że Abramowicz będzie wymagał od Franka walki o tytuł. Jeżeli zwycięstwo będzie zbyt odległe, planem minimum będzie zredukowanie straty do zwycięzcy ligi. Lampard nie może sobie pozwolić skończyć na czwartej lokacie, tracąc 33 czy 32 punkty do pierwszego miejsca.

Źródło: Express

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW