Co z transferem Rice'a? - Chelsea24News
Co z transferem Rice’a?
Co z transferem Rice’a?

Co z transferem Rice’a?

Mimo wielu wydanych pieniędzy w obecnym oknie transferowym, Chelsea dalej chce pozyskać Declana Rice’a. Anglik jest na szczycie listy życzeń Lamparda, Frank widzi go jako idealnego kandydata do polepszenia sytuacji The Blues w defensywie.

Zespół z Stamford Bridge wie, że negocjacje co do kupna Declana będą bardzo ciężkie. West Ham potrzebuje pieniędzy i nie zamierzają schodzić z zaporowej ceny. The Hammers wycenili 21-latka na 80 milionów funtów.

Problemem drużyny Davida Moyesa jest to, że muszą oni pierw sprzedać jakiś zawodników pierwszego zespołu, by móc wzmocnić drużynę, która pilnie tego wymaga. Szkoleniowcowi Młotów zależy na nowych transferach i chce sprzedać Felipe Andersona i Manuela Lanziniego, by zyskać fundusze. Sęk w tym, że póki co zespół z wschodniego Londynu nie otrzymał żadnej oferty za tych dwóch zawodników, więc najprawdopodobniej pozostaną oni w kadrze na następną kampanię.

West Ham może zmienić zdanie i zdecydować się sprzedać Rice’a, by zyskać pieniądze na wzmocnienie kadry. Chelsea tutaj szuka swojej szansy.

The Blues wiedzą, że negocjacje z Młotami będą niezwykle ciężkie, są na to przygotowani. Rozmowy co do transferu Bena Chilwella również długo trwały, a ostatecznie górą wyszła Chelsea, zgarniając lewego defensora za dużo mniej pieniędzy, niż mówiło się na początku negocjacji z Lisami.

Źródło: The Sun

 

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW