Hasselbaink: Musimy dać im czas - Chelsea24News
Hasselbaink: Musimy dać im czas
Hasselbaink: Musimy dać im czas

Hasselbaink: Musimy dać im czas


Były napastnik Chelsea wypowiedział się na temat dwóch transferów The Blues: Timo Wernera i Hakima Ziyecha.

Frank Lampard z Chelsea był i jest w dalszym ciągu na solidnych zakupach tego lata. Po ściągnięciu takich nazwisk jak: Werner, Ziyech, Silva, Chilwell czekamy na oficjalne potwierdzenie Havertza.

Reprezentant Niemiec, Timo Werner, w ostatnim sezonie w RB Lipsk strzelił 34 gole w 45. występach, ale Hasselbaink uważa, że Timo będzie musiał zaaklimatyzować się w Premier League.

– Niemiecki futbol jest zupełnie inny od angielskiego, więc Timo może mieć problem z wejściem z przytupem w ligę. Jest on bardzo utalentowanym graczem, wiemy co potrafi. Chelsea potrzebuje takiego gracza, który strzela gole, jednak musimy dać mu czas. Popatrzmy na Aubameyanga. Kiedy przyszedł, potrzebował sześciu miesięcy, więc i tyle dajmy Wernerowi.

Analogicznie, Hasselbaink uważa, że Hakim Ziyech będzie gwiazdą na Stamford Bridge, ale fizycznie może mieć na początku problem.

-Na początku, jeżeli chodzi o fizyczność ligi to może mieć problem, musi być pod tym względem sprytny. Jest on jednak diamentem, graczem jakiego Chelsea nie ma, gracza, którego lewa noga może zrobić różnicę.

Źródło: Standard.

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW