Marcelo Brozovic pod obserwacją Chelsea - Chelsea24News
Marcelo Brozovic pod obserwacją Chelsea
Marcelo Brozovic pod obserwacją Chelsea

Marcelo Brozovic pod obserwacją Chelsea

Jak wszyscy doskonale wiemy, Chelsea jest najjaśniejszym punktem obecnego okienka transferowego. Pomimo sprowadzenia kilku nowych zawodników, The Blues nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

W ostatnim tygodniu, media podawały informacje na temat przenosin N’Golo Kante do Interu Mediolan. Dla jednego z graczy Nerrazurich, może to być sygnał, że nie znajduje się w planach Antonio Conte na kolejny sezon. Mowa tutaj o Marcelo Brozovicu.

Według 90min, Frank Lampard miał podpytać Mateo Kovacica, czy jego rodak pasowałby do układanki The Blues. Dla 26-latka Brozovic jest dobrym graczem, jednak nie ma w sobie tyle jakości w defensywie, aby zachować balans pomiędzy atakiem, a linią obrony.

W razie ewentualnego transferu, Chelsea zmierzy się z Bayernem oraz PSG.

Źródło: 90min

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW