Mount: Porażka z Bayernem była dla mnie przełomem - Chelsea24News
Mount: Porażka z Bayernem była dla mnie przełomem
Mount: Porażka z Bayernem była dla mnie przełomem

Mount: Porażka z Bayernem była dla mnie przełomem

Młody pomocnik Chelsea opowiedział czego nauczył się w starciu z tegorocznym zwycięzcą Ligi Mistrzów.

– Liga Mistrzów to zupełnie inny poziom, podchodzisz do tych spotkań zupełnie inaczej. Bayern posiada piłkarzy klasy światowej- Robert Lewandowski, Joshua Kimmich i Thiago w pomocy, nie byłem w stanie się do nich zbliżyć. Bardzo szybko operują piłką, kiedy mierzysz się przeciwko takim zawodnikom zastanawiasz się ” W jaki sposób ich powstrzymamy?”.

– To był dla mnie przełomowy moment, uświadomił mi, że są na totalnie innym poziomie, na którym chcę się znaleźć. Jestem zdeterminowany, aby pracować ciężko i to osiągnąć.

– Zawodnicy Bayernu grają razem od bardzo długiego czasu, znają się na wylot i posiadają ogromną piłkarską jakość. Rozegrali setki meczy o najwyższa stawkę- finały Ligi Mistrzów, spotkania na Mistrzostwach Świata i Europy. Dzięki temu mieli nad nami ogromną przewagę. Oczywiście ciężko przełknąć tak brutalną porażkę, ale dzięki takim meczom uczysz się najwięcej.

– To była ciężka lekcja, ale dzięki niej zdobyliśmy bezcenne doświadczenie i na pewno wrócimy silniejsi.

Źródło: Sport Bible

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW