Co jeszcze czeka Chelsea na rynku transferowym? - Chelsea24News
Co jeszcze czeka Chelsea na rynku transferowym?
Co jeszcze czeka Chelsea na rynku transferowym?

Co jeszcze czeka Chelsea na rynku transferowym?

Matt Law podsumował wszystkie doniesienia dotyczące letniego okna transferowego w wykonaniu Chelsea.

Chelsea może pozyskać jeszcze trzech zawodników, jednak pozyskanie całej trójki może być trudne, ze względu na konieczność sprzedaży piłkarzy przed pozyskaniem jednego z nich.

Kai Havertz ma świadomość, że jego transfer do Chelsea to już tylko kwestia oficjalnego ogłoszenia. Zawodnik odbył testy medyczne w ostatni weekend i będzie kosztował około 72 milionów funtów kwoty podstawowej.

Klub nie skomentował informacji o testach medycznych, jednak przewiduje się, że Havertz tuż po zgrupowaniu reprezentacji przyleci razem z Wernerem oraz Rudigerem do Londynu, aby przygotowywać się do nowego sezonu Premier League. W niedzielę Niemcy rozegrają swoje drugie spotkanie w ramach Ligi Narodów i zakończą zgrupowanie.

Kai Havertz będzie najdroższym zawodnikiem w historii klubu, ponieważ będzie droższy niż 71,6 miliona funtów, które Chelsea dwa lata temu zapłaciła za Kepę.

Frank Lampard chce pozyskać także nowego bramkarza. Pomimo informacji o tym, że Kepa chce zostać w Chelsea, klub szuka jeszcze jednego golkipera, a jedną z opcji jest gracz Rennes, Edouard Mendy. Francuski klub odrzucił już jedną ofertę The Blues.

Declan Rice nadal pozostaje celem transferowym klubu, jednak jego transfer będzie możliwy jedynie w przypadku sprzedaży kilku graczy pierwszego zespołu. Jorginho oraz N’Golo Kante są łączeni z odejściem z klubu i sprzedaż jednego z nich mogłaby sprawić, że do klubu trafi Rice. Piłkarz West Hamu nie zamierza wymuszać transferu na obecnym pracodawcy, jednak bardzo chętnie wróci do Chelsea.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW