Leboeuf: Kepa musi odejść
Leboeuf: Kepa musi odejść

Leboeuf: Kepa musi odejść

Były obrońca The Blues skrytykował dyspozycję Kepy Arrizabalagi i ocenił, jak powinna wyglądać jego przyszłość na Stamford Bridge.

– Forma Kepy to naprawdę bardzo poważny problem, był bardzo niestabilny w zeszłym sezonie, musi odejść. Kibice oraz trener stracili do niego zaufanie, być może kiedy gra w podstawowym składzie, obrońcy również czują presję.

– Kiedy jesteś środkowym lub bocznym obrońcą chcesz czuć, że kiedy pod twoją bramką pojawia się zagrożenie to nawet jeśli popełnisz błąd,bramkarz cię uratuję. W ubiegłym sezonie sytuacja tak nie wyglądała. Uważam, że Kepa powinien odejść, ale klub musi znaleźć kogoś innego w jego miejsce.

– Spójrzmy jak wyglądało to w PSG, kiedy Areola strzegł bramki Paryżan, nie bronił on na odpowiednim poziomie. Gdy Navas przyszedł do klubu, od razu można było zobaczyć lepszą dyspozycję obrońców- Kimpembe i Silva grali znacznie lepiej, również Bernat na boku obrony. Rozwiązanie tego problemu będzie dla Chelsea kluczem do sukcesu.

Źródło: ESPN

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW